Lajmet e fundit nga sporti. Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti...

Lajme Sportive nga vendi e bota: Futbolli, Basketbolli dhe

In less than a month, the country has sentenced two outspoken bloggers to lengthy prison terms. When she was just 20, Tran Thi Nga, shown above, got a job as a live-in domestic wor...Top Channel - Lajmet e fundit minute pas minute, art, sport, Portokalli, Fiks Fare, Top Story, Perputhen, Big Brother Albania, Big Brother VIP, Shqiperia Live. Rama mbledhje …FORMULA 1/ Domioi në nisjen e sezonit të ri, Vershtapen: Unë dhe makina ishim një, pas kthesës së parë shijova pistën. Mar 3, 2024. Nga kthesa e parë në të fundit, Maks Vershtapen dominoi përgjatë gjithë 57 xhirove në pistën e Sakhir në …1 day ago · Napoli i Amir Rrahmanit nuk ia doli dot të surprizonte Barcelonën, teksa u eliminua mbrëmjen e sotme nga Champions-i pas disfatës 3-1. Ky eliminim i napolitanëve, ka “gëzuar” bardhezinjtë e Juventusit. Skuadra e Alegrit tashmë është kualifikuar zyrtarisht për në Botërorin e Klubeve. The Insider Trading Activity of Mattson George N on Markets Insider. Indices Commodities Currencies Stocks29 Shkurt, 18:23. Vendimet e Disiplinës/ Drejtori i Kukësit pezullohet për 2 vite, tifozët verilindorë dënohen me 4 ndeshje! Halili për Report Tv: Nuk e godita arbitrin. 29 Shkurt, …Nga Cara te Maget e Skuka, “demat” vuajnë mungesat e shumta në javët vendimtare 26 Shkurt, 2024 Pikantet e Skënderbeu-Partizani/ Nderime për Shehin dhe Takaj “paqeruajtës” pas sherrit, korçarët djegin shallet e kryeqytetasveLajme të Kosovës nga politika, zgjedhjet, ekonomia, sporti, showbiz, lifestyle, arti dhe teknologjia.4 days ago · Lajmet e fundit minute pas minute, art, sport, Portokalli, Fiks Fare, Top Story, Perputhen, Big Brother Albania, Big Brother VIP, Shqiperia Live E ardhmja e Ramsdale larg Arsenalit, gjiganti italian ka shprehur interesim për shërbimet e tij. Lajme sporti nga futbolli, basketbolli. Kombetarja shqiptare, seria a, premier lige, la liga, champions league, europa league.4 days ago · Lajmet e fundit minute pas minute, art, sport, Portokalli, Fiks Fare, Top Story, Perputhen, Big Brother Albania, Big Brother VIP, Shqiperia Live Gjithsesi elozhet për të nga shoku i tij i skuadrës, Rahim Sterling, nuk mungojnë, me sulmuesin anglez që e cilësoi 22-vjeçarin shqiptar si një nga lojtarët më të shpejtë që ka luajtur, po aq sa Kajëll Uoker.Lufta në Gaza/ Vritet legjenda e futbollit palestinez nga bombardimet e Izraelit Tek Atletico i bëjnë ‘presion’ Interit me rikthimin e Grizman Futbollisti i City-t ‘kapet mat’ në Barcelonë, …Nga Cara te Maget e Skuka, “demat” vuajnë mungesat e shumta në javët vendimtare 26 Shkurt, 2024 Pikantet e Skënderbeu-Partizani/ Nderime për Shehin dhe Takaj “paqeruajtës” pas sherrit, korçarët djegin shallet e kryeqytetasve Portali Telegrafi.com është portal i pavarur informativ dhe më i vizituar në gjuhën shqipe. I udhëhequr nga një staf profesional, Telegrafi.com arrin të azhurohet me lajme në çdo kohë nga rubrika e Ekonomisë, Sporti, Magazina, Kultura, Lifestyle, Shëndetësi, Teknologji. Lajmet e fundit nga Sporti. Shpërndaje: Skuadra e Real Madridit ka shënuar një fitore si mysafir ndaj Cadiz me rezultatin 0 me 2, në ndeshjen e vlefshme për raundin e 29-të në La Liga. Dy golat e ndeshjes u shënuan në pjesën e dytë, sepse në 45 minutat e para nuk pati asnjë shënim, shkruan Lajmi.net. Golat për … Portali Albeu.com, Lajmet e fundit, shqiperi, kosove, maqedoni . Sport , politike , showbizz, gossip , moti , horoskopi , shqiperia dhe rajoni InvestorPlace - Stock Market News, Stock Advice & Trading Tips Glencore (OTCMKTS:GLNCY): Largest global cobalt producer with double-digit prod... InvestorPlace - Stock Market N...FORMULA 1/ Domioi në nisjen e sezonit të ri, Vershtapen: Unë dhe makina ishim një, pas kthesës së parë shijova pistën. Mar 3, 2024. Nga kthesa e parë në të fundit, Maks Vershtapen dominoi përgjatë gjithë 57 xhirove në pistën e Sakhir në …Lajmet e fundit minute pas minute, art, sport, Portokalli, Fiks Fare, Top Story, Perputhen, Big Brother Albania, Big Brother VIP, Shqiperia Live. Lajme; Video; Sport; ... Cardiff kërkon dëmshpërblim nga Nantes për Sala: Vdekja e tij na rrëzoi nga Premier League! 26/04/2022 13:09. Gati kontratë në Spanjë ose Francë, Pogba i jep fund me ...Nov 11, 2016 · Sporti TotalSporti Total - Lajmet e fundit nga arena sportive. Futboll. Kampionati Anglez. Kampionati Botëror "Brazili 2014". Kampionati Francez. Kampionati Gjerman. Kampionati Italian. Kampionati Spanjoll. Liga e Kampionëve. Dhe me lamtumirën e Klopit të zyrtarizuar në fund të sezonit, kërcimi i tij i fundit në kampionat, mund të pasohet vetëm nga një përballje e mundshme në Kupën …Detaje të reja tronditëse për vrasjen e boksierit kosovar në Gjermani, autorët shtinë 16 herë drejt tij. Sport March 11, 2024. Sport March 11, 2024. ... Hodhi dyshime për daljen e Bardhit nga Big Brother, Sara Gjordeni shuan kureshtjen – e zbulon të vërtetën.Mohamed Barakat, një nga legjendat e futbollit palestinez është vrarë nga bombardimet izraelite në shtëpinë e tij në Khan Younis. Mediat bëjnë me dije se bombat izraelite goditën shtëpinë e familjes së futbollistit, pasditen e të hënës ku ai banonte i vetëm.RTKLive është versioni në gjuhën serbe i faqes zyrtare të Radiotelevizionit të Kosovës. Këtu mund të informoheni për lajmet dhe ngjarjet më të rëndësishme në Kosovë dhe rajon, si dhe të shikoni programet e RTK në gjuhën serbe. RTKLive ju ofron përmbajtje cilësore dhe të larmishme për të gjitha shijet. Trajnim dhe Konsulencë Prishtinë Pozita te lira: 1 14 ditë të mbetura. Banulla Bespoke Ltd. Remote Administrative Assistant. Administratë Kosovë Pozita te lira: 1 27 ditë të mbetura. EA Nordic Sales SHPK. Agjent/e. Shërbime te Klientëve Kosovë Pozita te lira: 2 26 ditë të mbetura. AutoMita shpk. Auto Larje. InvestorPlace - Stock Market News, Stock Advice & Trading Tips Glencore (OTCMKTS:GLNCY): Largest global cobalt producer with double-digit prod... InvestorPlace - Stock Market N... Minutat e fundit, makthi i Kukësit këtë sezon/ Ekipi do të ishte i pesti nëse… 7 Shkurt, 2024 Videoskandali s*ksual në zyrën e kryetarit të bashkisë, ja me sa vite burg u dënuan Safet Gjici dhe Alma Kaçi Telegrafi ju sjell në kohë reale lajmet e fundit shqip nga Kosova. Të Fundit; Vlerat e agjërimit; Jobs; Real Estate; Deals; Ballina; ... MPB: Nga e hëna, mënyrë e re e lëshimit të kartave të identitetit të gatshme . LajmeThe 1960-1964 Chevrolet Corvair Monza was believed to have started the sporty car boom in America. Learn more about the 1960-1964 Chevrolet Corvair Monza. Advertisement It is often...Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti. Home. Kampionati. Kombetarja. Kosova & Rajoni. Futboll Bota. Gossip. Te tjere. Boks. VIDEO/ Cikalleshi vendos rekord në Turqi, …Lajmet e fundit nga Sporti. Të hënën është nënshkruar memorandumi i bashkëpunimit për projektin “Sporti në shkolla” ndërmjet Federatës së Sportit Shkollor të Kosovës, Federatës së Basketbollit të Kosovës dhe Federatës së Shahut të Kosovës, njofton FBK-ja, transmeton Zëri.24 oret e fundit. Javen e fundit. Gazetari shqiptar që jeton në ... Nëse doni të jeni i pari për t'u informuar mbi lajme ekskluzive, regjistrohuni më poshtë. REGJISTROHU. Ju mund ... Shqipëri në gjuhën shqipe. E themeluar në korrik 1999, TemA është një nga gazetat ditore më të vjetra në Shqipëri dhe aktualisht shet rreth ...Shqiptarja.com: Ndiqni lajmet më të fundit dhe informacionet mbi lajmet kryesore, motin, biznesin, argëtimin, politikën dhe më shumë. E hënë 11 Mars 2024 - Përditësimi i fundit 11:12. Home; Edicionet Lokale ; ... "Për herë të parë që nga kriza e raketave Kubane, ...Lajmet e fundit minute pas minute, art, sport, Portokalli, Fiks Fare, Top Story, Perputhen, Big Brother Albania, Big Brother VIP, Shqiperia Live. Lajme; Video; Sport; ... Super fundjava “kuqezi”/ Cikalleshi e Uzuni realizojnë nga dy gola, shënon edhe Manaj. Gjimshiti dhe Broja japin asiste . 3.Politika, ekonomia, kultura e sporti vijnë më së shpejti te ju nëpërmjet portalit koha.net. Çdo klik një ecje me kohën!If your friends overeat, you're more likely to overeat. If your friends are active and sporty, you're more likely to be active. And if your friends like to spend money, you're more...Lajme Sportive nga vendi e bota ne kohe reale nga Futbolli, Basketbolli dhe sportet tjera. Livescore, formacione, histori dhe info te tjera rreth klubeve me te medha. Portali …Lajmet e Fundit nga Sporti. Shpërndaje: Të premten (nesër) do të mbahet grumbullimi i dytë i Kosovës U16 në konkurrencën e meshkujve. Grumbullimi do të bëhet në palestrën “Don Bosko” nga ora 16:00. Ky është grumbullimi i dytë i kësaj grup-moshe dhe do t’i ndihmojë përzgjedhësit Valentin Spaqi të shohë nga …Mar 3, 2024 · Në provat zyrtare të garës së parë të. Lajme sporti, analiza sportive, futbolli shqiptar, sporti nga bota, sporti shqiptar, sporte te ndryshme, futboll shqip, lajme sportive. Gjithçka rreth sportit Sporti im –. Sarri sulmon Moxhin: Titullin e fundit Juventusit ia dhashë unë, ai e hodhi nga kategoria 15:50 Do t’i nënshtrohet një ndërhyrje kirurgjikale urgjente, piloti i Ferrarit do të mungojë në garën e dytë sezonaleKreu i AKUKM Klevis Jahaj, pazare me tenderët/ Si favorizoi Eral Myftarajn dhe tentativat për të zhdukur gjurmët nga frika e SPAK 12 Mars 2024, 15:46 15:46 Aktualitet. Pakti PS-PD, Gjekmarkaj: ... LAJMET E FUNDIT “Tërmet” në shtëpinë e Lacios, Mauricio Sarri jep dorëheqjen nga dr... 12 Mars 2024, ...Telegrafi ju sjell në kohë reale lajmet e fundit shqip nga Kosova. Të Fundit; Vlerat e agjërimit; Jobs; Real Estate; Deals; Ballina; ... MPB: Nga e hëna, mënyrë e re e lëshimit të kartave të identitetit të gatshme . LajmeNga Valbona te Turbina, Tërbuni dhe Gramshi, lajme shkurt nga Kategoria e Dytë 11:36 Deliallisi ulet në stolin e Erzenit për një ndeshje: Shkojmë për gjithçka në Shkodër, e kalojmë VllazninëOwner's capital includes any of the investments, profits, retained earnings and other funds that belong to the company owner. When recording owner's capital, you can use a special ...The airline is now offering super-fast Wi-Fi on select 787-9 Dreamliner flights. Israel's flag carrier, El Al, has come a very long way in recent months, thanks in no small part to...Klubi u themelua në vitin 1923, nga shkrirja e dy ekipeve, “Afërdita Elbasan” dhe “Perparimi Elbasan”, nën emrin Klubi i Futbollit “Urani Elbasan”. Në vitin 1932, klubi e quajti veten “KS Skampa Elbasan”, ndërsa më tej, në vitin 1939, u emërtua “Bashkimi KS”, në vitin 1949 “KS Elbasani”, në vitin 1950 “Puna Elbasan”, dhe në segmentin kohor 1958-1991, u ...Detaje të reja tronditëse për vrasjen e boksierit kosovar në Gjermani, autorët shtinë 16 herë drejt tij. Sport March 11, 2024. Sport March 11, 2024. ... Hodhi dyshime për daljen e Bardhit nga Big Brother, Sara Gjordeni shuan kureshtjen – e zbulon të vërtetën.Lajmet e fundit nga Shqipëria, Kosova, Maqedonia, Rajoni Bota, Politika, Ekonomia, Sporti, Showbizi e shumë e shumë tjera. Gazeta Shqip Sot, Lajmet Sot, Lajmet e Ditës, Lajmet e sotme. Të fundit Të përfolura. Newsletter. Të fundit. Të përfolura. Aktualitet Me Rëndësi Biznes Investigim Interesi Publik.61’ Hoxhallari nga e majta harkon në shtyllën e dytë për Haxhiun. Ky i fundit shkakton faull ndaj Shaqes teksa tentonte të arrinte sferën dhe sinjalizohet për faull. 57’ Lëvizja e parë i përket Skënderbeut me Pecanin i cili i lë vendin në fushë Merlim.LAJMI I FUNDIT: Futboll . ... Ky portal mirëmbahet nga kompania “Telegrafi”. Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të “Telegrafit”. Për ta shfrytëzuar materialin e këtij portali obligoheni t ...Struga Lajm, lajmet e fundit shqip nga Struga, Maqedonia, Kosova, Shqipëria, sporti shqiptar, VIP-at shqiptare, shëndetësia, bota sot struga.Lajmet e fundit nga Sporti. Shpërndaje: Skuadra e Real Madridit ka shënuar një fitore si mysafir ndaj Cadiz me rezultatin 0 me 2, në ndeshjen e vlefshme për raundin e 29-të në La Liga. Dy golat e ndeshjes u shënuan në pjesën e dytë, sepse në 45 minutat e para nuk pati asnjë shënim, shkruan Lajmi.net. Golat për …Sarri sulmon Moxhin: Titullin e fundit Juventusit ia dhashë unë, ai e hodhi nga kategoria 15:50 Do t’i nënshtrohet një ndërhyrje kirurgjikale urgjente, piloti i Ferrarit do të mungojë në garën e dytë sezonaleMicrosoft releases updates for its Windows 7 and 8.1 operating systems periodically to enhance their security and performance. It's possible that an update you recently installed m...Jun 29, 2016 · Super Sporti Lajme sportive nga vendi dhe bota. Home; Finalet. Lajme rreth Euro 2016; ... Lajmet e Fundit Germani 1-1 Itali : Gjermania fiton 6-5 me penallti 3 July ... Ndeshjet e fundit në NBA kanë dhuruar përballje të forta mes skuadrash pretendente nga dy konferencat. Kampionët në fuqi të Denver Nagets, që mbajnë vendin e tretë në Perëndim aktualisht, mposhtën 115-109 kryesuesin e Lindjes, Boston... Feb 14, 2024 · Lajme sportive nga sporti vendor e boteror. Njëra nga gazetat sportive më të besuara. ... Lajme sportive: Të fundit. FINAL 8 "GJAKOVA 2024" — GJYSMËFINALJA: 2. Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sportiEgoja dhe dëshira e madhe për triumfin u shpërblyen me vendin e parë në këtë event ndërkombëtar. Kujtojmë që prej kohësh Mikela Skandaj ka shprehur dëshirën e saj për të përfaqësuar Shqipërinë në arenën ndërkombëtare, ndërsa me suksesin e fundit në Treviso ajo shënoi medaljen numër 55 në karrierë, ndonëse …Politika, ekonomia, kultura e sporti vijnë më së shpejti te ju nëpërmjet portalit koha.net. Çdo klik një ecje me kohën!Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sportiLajme nga futbolli shqiptar, ekipet kombetare, superliga dhe gjithcka nga futbolli shqiptar online AlbaniaSoccer - Futbolli Shqiptar - Lajme & Statistika nga kombetarja, superliga dhe sporti shqiptar PseudonimiTrajnimi i avancuar për Spring Boot. Trajnim dhe Konsulencë Prishtinë Pozita te lira: 1 6 ditë të mbetura. Banulla Bespoke Ltd. Remote Administrative Assistant. Administratë Kosovë Pozita te lira: 1 20 ditë të mbetura. EA Nordic Sales SHPK. Agjent/e. Shërbime te Klientëve Kosovë Pozita te lira: 2 19 ditë të mbetura.The 37-page white paper, called “A Better Way,” includes virtually every idea on health care proposed by Republicans in the least 2 decades. By clicking "TRY IT", I agree to receiv...Lajmin e bën të ditur e përditshmja “Gazzetta Dello Sport” që raporton se pronarët e klubit nga Firence duan një emër të fortë dhe t’i besojnë të gjithë projektin e së ardhmes. Tare është një nga ata që plotëson të gjitha kriteret, por mbetet për t’u parë se çfarë do të ndodhë në të ardhmen.Lajmet e fundit minute pas minute, art, sport, Portokalli, Fiks Fare, Top Story, Perputhen, Big Brother Albania, Big Brother VIP, Shqiperia Live. Lajme; Video; Sport; ... Cardiff kërkon dëmshpërblim nga Nantes për Sala: Vdekja e tij na rrëzoi nga Premier League! 26/04/2022 13:09. Gati kontratë në Spanjë ose Francë, Pogba i jep fund me ...Lajmet e fundit nga Shqipëria, Kosova, Maqedonia, Rajoni Bota, Politika, Ekonomia, Sporti, Showbizi e shumë e shumë tjera. Gazeta Shqip Sot, Lajmet Sot, Lajmet e Ditës, Lajmet e sotme. Të fundit Të përfolura. Newsletter. Të fundit. Të përfolura. Aktualitet Me Rëndësi Biznes Investigim Interesi Publik.Erdogan tërhiqet nga politika: Zgjedhjet e marsit të fundit për mua. Deklarata e aleatit të Putinit Lukashenko paralajmëron për Luftë të Tretë Botërore: ... TË GJITHA LAJMET. Më të klikuarat. 11/03/2024 11:52 Hygerta Meta rikthehet në shtëpinë ku... 11/03/2024 14:40 “Lufta” në Pallatin Mbretëror, nga çifti...InvestorPlace - Stock Market News, Stock Advice & Trading Tips Glencore (OTCMKTS:GLNCY): Largest global cobalt producer with double-digit prod... InvestorPlace - Stock Market N...The Chevrolet Bel Air was a bedrock of Chevrolet value in the 1950s and 1960s. Learn about the Bel Air through these articles, pictures, and prices. Advertisement The Chevrolet Bel...Lajmet e fundit. 22:56 Horoskopi ditor për të Shtunën, 9 Mars 2024. 22:32 Tronditëse/ Shqipëri, çdo muaj vritet një grua nga familjarët apo partneri. 22:28 ... Meta nga Fieri: 20 mijë anëtarësimet e reja në PS, si 1 milion pemët e pyllit orbital në Tiran ...NOA - Agjencia Kombëtare e Lajmeve - E vetmja 24 orë, minutë pas minute, lajme nga Shqipëria, Kosova, Maqedonia dhe pjesa tjetër e botësNga Cara te Maget e Skuka, “demat” vuajnë mungesat e shumta në javët vendimtare 26 Shkurt, 2024 Pikantet e Skënderbeu-Partizani/ Nderime për Shehin dhe Takaj “paqeruajtës” pas sherrit, korçarët djegin shallet e kryeqytetasveCrying in the workplace can be embarrassing, but it may be a sign of something else going on in your life. Here are ways to manage those tearful days at work. If you feel tears com...Nov 11, 2016 · Sporti TotalSporti Total - Lajmet e fundit nga arena sportive. Futboll. Kampionati Anglez. Kampionati Botëror "Brazili 2014". Kampionati Francez. Kampionati Gjerman. Kampionati Italian. Kampionati Spanjoll. Liga e Kampionëve. Lajmet e fundit minute pas minute, art, sport, Portokalli, Fiks Fare, Top Story, Perputhen, Big Brother Albania, Big Brother VIP, Shqiperia Live. Lajme; Video; Sport; ... Cardiff kërkon dëmshpërblim nga Nantes për Sala: Vdekja e tij na rrëzoi nga Premier League! 26/04/2022 13:09. Gati kontratë në Spanjë ose Francë, Pogba i jep fund me ...Struga Lajm, lajmet e fundit shqip nga Struga, Maqedonia, Kosova, Shqipëria, sporti shqiptar, VIP-at shqiptare, shëndetësia, bota sot struga. Lajme sportive, rezultatet live, parashikime futbolli, statistika ndeshjesh, futbolli dhe lajme të tjera sportive doi gjeni në Eduasportin. Lajmet e fundit nga sporti kategori ; futbolli, basketbolli, sporte te tjera, shëndet, argëtim dhe video sportive. The Volkswagen Karmann-Ghia put a stylish Italian body over the humble VW Beetle. Check out a profile and pictures of the Volkswagen Karmann-Ghia. Advertisement The Volkswagen Karm...Lajme Sportive nga vendi e bota: Futbolli, Basketbolli dhe sportet tjera. Shqiptarja.com media me e besuar. E martë 12 Mars 2024 - Përditësimi i fundit 09:15 ... presidenti i Besiktas ka konfirmuar në një bisedë të fundit se Ernest Muçin e kërkonte Aston Villa në Premier League. VIDEO/ Dy fitore radhazi, Milani parakalon Juventusin ...Lajmet e fundit. 22:56 Horoskopi ditor për të Shtunën, 9 Mars 2024. 22:32 Tronditëse/ Shqipëri, çdo muaj vritet një grua nga familjarët apo partneri. ... VIDEO/ “Perla” e shënuar nga Edon Zhegrova bën xhiron e rrjeteve sociale. 15:33 Italia kryeson renditjen e UEFA-s, për klube udhëheq Manchester City.Midis vitit 1967 (dueli në Kupën e Kampioneve kundër Mynih 1860) dhe vitit 2013, kur filloi rruga për “La Décima” (Championsi i dhjetë), Reali mblodhi shumë rrënoja kundër ekipeve gjermane. Ata humbën tetë nga 18 kualifikueset me klubet gjermane, ose 44% si ndaj askujt tjetër në Europë. Ndeshjet e fundit në NBA kanë dhuruar përballje të forta mes skuadrash pretendente nga dy konferencat. Kampionët në fuqi të Denver Nagets, që mbajnë vendin e tretë në Perëndim aktualisht, mposhtën 115-109 kryesuesin e Lindjes, Boston... Teuta u eliminua nga Kupa e Shqipërisë në mënyrë dramatike. Deri pak sekonda para fundit të ndeshjes me Tiranën ishte e kualifikuar, por në ... Kryesore - Lajme Lajmet e fundit Lajmi i fundit Te fundit Ne fokus Opinion Politike Aktualitet Argument Kronike Dossier Ekonomi. Çështja e dinarit, DASH: Bisedimet për rregulloren e BQK-së të vazhdojnë me urgjencë Bayerni e dëshiron Zidanin si trajner; Një treshe nga gjysma e fushës në sekondën e fundit i jep fitoren Clevelandit përballë Dallasit (Video) “Festa e çmendur” e Muriqit me shokë në dhomën e zhveshjes pas kualifikimit në finale LAJMI I FUNDIT: Futboll . ... Ky portal mirëmbahet nga kompania “Telegrafi”. Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të “Telegrafit”. Për ta shfrytëzuar materialin e këtij portali obligoheni t ...VIDEO/ Ngjarje e frikshme për Konor MekGregor, legjenda e MMA-së përplaset nga një makinë 27 Janar, 2023 “Filloi të më prekte dhe puthte në limuzinë”/ Legjenda e boksit, Majk Tajson paditet për përdhunimin e një gruaje në vitin 1990 Çështja e dinarit, DASH: Bisedimet për rregulloren e BQK-së të vazhdojnë me urgjencë Bayerni e dëshiron Zidanin si trajner; Një treshe nga gjysma e fushës në sekondën e fundit i jep fitoren Clevelandit përballë Dallasit (Video) “Festa e çmendur” e Muriqit me shokë në dhomën e zhveshjes pas kualifikimit në finale . 3 days ago · Balkanweb, is the first interactive site about balkan rVIDEO/ Ngjarje e frikshme për Konor MekGregor, legjenda e MMA-s& Telegrafi ju sjell në kohë reale te rejat e fundit nga Kultura. Telegrafi ju sjell në kohë reale te rejat e fundit nga Kultura. Të Fundit; Meçi Joshua-Ngannou; Jobs; ... Osmani: Zbulimet e fundit në Ulpianë, paraqesin evidenca të rëndësishme për historinë e Dardanisë . Sarri sulmon Moxhin: Titullin e fundit Juventusit ia dhashë unë, ai e hodhi nga kategoria 8 Mars, 2024 Planifikohet kthimi i Maldinit te Milani, një takim në Arabinë Saudite vendos të ardhmen kuqezi LAJME. Ne plan te pare; Lajme Zyrtare; Merkato; Ng Klasikja e Shqipërisë, Vllaznia zbulon një nga surprizat që i pret tifozët në stadiumin “Loro Boriçi” 29 Shkurt, 2024 EKSKLUZIVE/ Fitorja kundër Dinamos, zbulohet premio që kanë përfituar futbollistët e Vllaznisë nga presidenti Xhaferi Nuk e njihja personalisht nga afër, por fjal&#...

Continue Reading